Szukając okładzin do kuchni i łazienek, a więc tych pomieszczeń, które charakteryzują się dużą wilgotnością, przeważnie nie sięgamy po płytki drewniane. Słusznie obawiamy się, że ten solidny, naturalny materiał nie poradzi sobie z nadmiarem wody.

Jeszcze nie tak dawno rezygnacja z płytek drewnianych musiała być całkowita, dziś jednak nasze położenie z pewnością nie jest aż tak trudne. Z pomocą przychodzą nam płytki drewnopodobne, w tym zaś fantastyczne kolekcje, jakimi zwracają na siebie uwagę płytki Rondine.

Drewnopodobne płytki podłogowe posiadają wszystkie te zalety, które sprawiły, że pokochaliśmy naturalne drewno, nie można przy tym nie docenić tego, że są wolne od jego wad. Kolekcje takie, jak choćby rondine woodie beige chevron wykonano z gresu. To oznacza, że bez większych obaw możemy umieszczać je nie tylko na podłodze łazienki i kuchni, ale również na podłodze tarasu. Wysokie parametry techniczne nie są zresztą jedynym atutem wspomnianych płytek. Te niezmiennie zachwycają również swoim atrakcyjnym wyglądem.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego sklepu na eurolazienki.pl.