Rezygnacja z klasycznych płytek na rzecz zdecydowanie bardziej nowoczesnych rozwiązań, jest zjawiskiem, z jakim mamy do czynienia już od dawna. Już od dawna też nie mamy problemu ze znalezieniem alternatywy dla mało interesujących kafelków.

Wśród wielu rozwiązań obecnych dziś w sprzedaży, na jedno z pierwszych miejsc wysuwają się płytki Arcana. Początkowo można było zamawiać je jedynie w zagranicznych sklepach z elementami wyposażenia wnętrz. Dziś jednak również w Polsce wspomniane płytki cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Co zatem warto wiedzieć na ich temat?

Podobnie, jak szereg innych kafelków z Hiszpanii i Włoch, płytki Arcana Stracciatella R Grafito 80×80 to doskonały przykład płytek gresowych. Warto mieć to na uwadze, bo gres otwiera przed nami szereg możliwości, o których nie było mowy w przypadku innych płytek. Kafelki wykonane z tego materiału zwracają na siebie uwagę przede wszystkim dlatego, że są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Nie ma więc takiego pomieszczenia, w którym nie mogłyby zagościć.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.