O modzie na płytki hiszpańskie słyszał chyba każdy. Nie każdy jest jednak w stanie wskazać konkretne przykłady rozwiązań na tyle atrakcyjnych, że są w stanie rozpalić wyobraźnię Polaków.

Jeśli więc do tej pory nie mieliśmy okazji zapoznać się z płytkami hiszpańskimi w praktyce, teraz nadarza się okazja do tego, aby zmienić taki stan rzeczy. Płytki Arcana to doskonały przykład tego, co w hiszpańskim płytkach urzeka odbiorców z całego świata. Są nie tylko rozwiązaniami wysokiej jakości, ale i tymi, których piękno sprawia, że nie jesteśmy w stanie odwracać od nich uwagi.

Arcana Ceramica nie jest może producentem o wyjątkowo długiej tradycji, ma w sobie jednak to wszystko, co sprawia, że płytkom z Hiszpanii zwyczajnie nie można się oprzeć. Kolekcje takie, jak arcana stracciatella r grafito 80×80 zachwycają starannością wykonania, nietypowymi wymiarami oraz oryginalnym podejściem do kolorystyki. Może się wydawać, że zainteresują się nimi jedynie najodważniejsi odbiorcy. Okazuje się jednak, że także ci mniej skłonni do eksperymentowania mogą zakochać się w płytkach Arcana.

Jeżeli jesteś zaineresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na eurolazienki.pl.