Czy płytki łazienkowe nadal są w modzie?

Zdecydowanie elementy takie jak płytki łazienkowe Opoczno znajdą dla siebie miejsce w każdej łazience. Aż 99 % osób urządzających łazienki od zera nie wyobraża sobie niepołożenia w tym pomieszczeniu kafelków chociaż na podłodze. A ponad połowa osób zajmujących się aranżacją własnej łazienki wybiera też płytki jako element ozdobny na ścianach.

lazienkaW tym sezonie najpopularniejsze są płytki łazienkowe Opoczno – marki znanej z dobrej jakości kafelków, ale też coraz bardziej designerskiej. Chcąc urządzić stonowaną łazienkę, w klasycznej kolorystyce, która szybko się nie znudzi warto wybrać płytki z kolekcji takich jak: Colorado Nights, gdzie królują odcienie szarości i bieli, albo Light Marble, w której można znaleźć płytki w odcieniach beżu i szarości z delikatnymi wzorami.

Do designerskich kolekcji marki Opoczno można zaliczyć: Origami Dune, w której każda płytka ma tłoczony wzór przypominający japońskie origami. Dzięki dostępności płytek w kilku kolorach można wybrać kafelki zarówno do małej i ciemnej łazienki, jak i dużej i jasne, aby efekt był jak najlepszy. Ciekawymi elementami innych kolekcji są też obrazy układane na ścianach z płytek. Mogą to być wieże, kwiaty czy motywy miasta. Nie muszą one pokrywać całych ścian, mogą zdobić tylko fragment.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>